Błędy. Brak mocy

Jazda z błędami silnika jet niebezpieczna i może prowadzić do dalszych uszkodzeń oraz zwiększać koszty naprawy. Warto reagować gdy tylko pojawią się pierwsze objawy. Błędy często ograniczają moc silnika co zwiększa spalanie, może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji, gdy potrzebujemy do wykonania jakiegoś manewru (np. wyprzedzania) zwiększenia mocy a auto nie reaguje na wciśniecie pedału gazu.

  • Brak mocy?
  • Silnik jest stłumiony?
  • Auto nie osiąga wymaganej prędkości?
  • Zdiagnozujemy, naprawimy.

Wymiana oleju

Okresowa wymiana oleju oraz filtrów oleju, paliwa, powietrza, kabiny. Dbając o regularne sprawdzanie i wymiana olejów oraz filtrów to podstawowa i obowiązkowa część właściwej eksploatacji pojazdu. 

Wycieki

Zabrudzona kostka, podjazd, plac sygnalizuje nieszczelność w układzie i może doprowadzić nie tylko do zatarcia, przegrzania i uszkodzenia pojazdu ale także mandatu czy odszkodowania za zniszczony teren. Szybka reakcja uchroni przed niepotrzebnymi kosztami. Sprawdzamy stan płynów eksploatacyjnych usuwamy przyczyny leczymy skutki.

Wymiana rozrządu

Wymiana rozrządu zgodnie z terminami i  wytycznymi okresów serwisowym jest niezmiernie istotna dla zachowania podzespołów auta w stanie pozwalającym na bezpieczne i pewne eksploatowanie pojazdu. Stosujemy części tylko sprawdzonych producentów z gwarancją. Przy wymianie rozrządu zgodnie z przebiegiem należy zwrócić uwagę iż rozrząd pracuje nie tylko w trakcie jazdy ale też w korku, w postoju na sygnalizatorze i dlatego należy przeprowadzić taką wymianę przed upływem wymaganych kilometrów.